Team

De leden van het team van Cultuurbedrijf RIQQ ontmoeten je graag persoonlijk!

Hierbij alvast hun gegevens:

Directeur
Maaike Garssen, maaike.garssen@riqq-rheden.nl
06-29240631

Waarnemend directeur
Johan Boonekamp, johan@cultuurbedrijfriqq.nl
06-51424341

Productie en Organisatie
Koen van der Mark, koen@cultuurbedrijfriqq.nl
06-81730771

Carla Verbost, carla@cultuurbedrijfriqq.nl
06-13087036 

Culturele Ontwikkeling
Jet Smeets, jet@cultuurbedrijfriqq.nl
06-13005437

Anouk de Bruijn, anouk@cultuurbedrijfriqq.nl
06-49771878

Jessica Harmsen, jessica@cultuurbedrijfriqq.nl
06-13247600

Administratie
Marjan Mali, info@cultuurbedrijfriqq.nl
Officemanager 0313-415603

Ad de Ruiter, ad@cultuurbedrijfriqq.nl
Financiële administratie 0313-415603

Communicatie en PR 
Anne Marie de Ronde, annemarie@cultuurbedrijfriqq.nl
06-188 444 81

 

Contactgegevens kantoor

RIQQ - Rhedense Instelling voor Cultuur en Kunst
Doesburgsedijk 7, ingang via scholengemeenschap Het Rhedens
6953 AK Dieren
tel: 0313-415603

RISN: 851559396
KvK-nummer: 55084176

Bestuurssamenstelling

Juul van Rijn, voorzitter
Cyril Weijers
Ab Marte